Popis služeb

Instalace CCTV, 4 venkovní kamery, záznamové zařízení s HDD, připojení k místní datové síti - cena  od 17000Kč, v závislosti na parametrech použitých kamer,  záznamového zařízení a složitosti rozvodu.

Instalace EZS, běžný rodinný dům od 20000Kč, včetně kabeláže a GSM modulu, bezdrátové zařízení + 10000Kč.

Instalace domácího videotelefonu - záleží na typu videotelefonu, levné “no name” sady lze instalovat včetně kabeláže od cca 5000Kč, značkové sety se pohybují od 10000Kč výš. Pro bytové domy je třeba cenu kalkulovat dle skutečného stavu.

Jednoduchá instalace tv antény na držák na zeď nebo komín, kabel volně, průraz oknem nebo zdí, bez zesilovače – cena od 2000Kč včetně materiálu.

Jednoduchá instalace satelitu na držák na zeď nebo komín, kabel volně, průraz oknem nebo zdí - cena od 1500Kč včetně materiálu – mimo paraboly! Platí i pro UPC direct.

Instalace tv a r antény na střechu na stožár, průchod střechou speciální taškou (není v ceně), rozbočení na 4 místa, zesilovač, zakončení tv zásuvkami – cena od 8500Kč včetně materiálu. Předpokládá se stavební připravenost.

To samé, ale navíc satelit do jedné zásuvky v domě – cena od 9500Kč včetně paraboly.

Instalace kompletního tv-r-sat systému na rodinný domek se 6 tv zásuvkami se satelitem – cena od 14500Kč.

Jednoduchá oprava STA – výměna antény nebo oprava zesilovače – cena od 2500Kč.

Složitá oprava STA – výměna antén komplet, osazení nového zesilovače pro příjem pozemního digitálního vysílání, výměna kabelů v rozvodech, výměna starých tv zásuvek v panelovém domě s 23 byty – cena cca od 55000Kč.

Provádíme také měření signálu tv, r, sat jako samostatný úkon – jedno měření 360Kč + hodinová sazba technika a cestovné. V tomto případě započítáváme i čas cesty.

 

Ceny jsou bez DPH, pokud se jedná o objekty, určené k bydlení je DPH 15%, jinak 21%.
Na veškeré složitější instalace a opravy se jedeme předem podívat a zpracováváme cenovou nabídku, která je po odsouhlasení zákazníkem pro nás závazná.

Co je to stavební připravenost na novostavbě: zasekané instalační krabice pro tv zásuvky, zasekané PVC krky pro kabely a to hvězdicovým způsobem – od každé krabice samostatně na půdu nebo místo určené k umístění skříně STA, do tohoto místa přivedených 230V. Samozřejmě je možné mít protažené i koaxiální kabely, ale pozor na jejich kvalitu!

Pokud nás kontaktujete v průběhu hrubé stavby, jsme schopni si stavební připravenost sami zajistit a započítat ji do cenové nabídky.

Většinu zakázek jsme schopni začít realizovat do 10 dní.