Kamerové systémy

Provádíme instalace kamerových systémů v obytných i komerčních objektech. Před samotnou instalací je nutná prohlídka daného objektu a vyslechnutí požadavků a představ klienta. Na základě těchto podkladů vytvoříme projekt s optimálním umístěním vhodných typů kamer a záznamového zařízení.

Používáme kvalitní kamery a záznamová zařízení, převážně značek Dahua, XtendLan, Mazi, Hikvision. Vše odebíráme od oficiálních dovozců, kde je zajištěn nejen plný servis, ale i technická podpora.

Realizujeme instalace analogových systémů ve vysokém rozlišení (AHD, HDCVI, HDTVI) - vzhledem k výhodnému poměru kvalita/cena, ale stále častěji se začínají prosazovat  IP systémy.

U všech systémů je samozřejmostí možnost vzdáleného přístupu - z počítače, tabletu, "chytrého" telefonu. Podmínkou je připojení záznamového zařízení k internetu (v některých případech je nutné zřízení pevné IP adresy). Můžete tedy i z dovolené zkontrolovat Váš dům nebo obchod, případně si prohlédnout záznam událostí.

V případě požadavku klienta lze namodulovat obraz z kamer do televizního rozvodu v digitálním (DVB-T) provedení.

Provozovatel kamerového systému v prostorách, kam má přístup veřejnost, je povinen na tuto skutečnost upozornit viditelným způsobem a zaregistrovat na Úřadu pro ochranu osobních údajů - ÚOOÚ!