Popis služeb

Jednoduchá instalace tv antény na držák na zeď nebo komín, kabel volně, průraz oknem nebo zdí, bez zesilovače – cena od 1500Kč včetně materiálu.

Jednoduchá instalace satelitu na držák na zeď nebo komín, kabel volně, průraz oknem nebo zdí - cena od 1000Kč včetně materiálu – mimo paraboly! Platí i pro UPC direct.

Instalace tv a r antény na střechu na stožár, průchod střechou speciální taškou, rozbočení na 4 místa, zesilovač, zakončení tv zásuvkami – cena od 8500Kč včetně materiálu. Předpokládá se stavební připravenost.

To samé, ale navíc satelit do jedné zásuvky v domě – cena od 9300Kč včetně paraboly.

Instalace kompletního tv-r-sat systému na rodinný domek se 6 tv zásuvkami se satelitem – cena od 14500Kč.

Jednoduchá oprava STA – výměna antény nebo oprava zesilovače – cena od 1500Kč.

Složitá oprava STA – výměna antén komplet, osazení nového zesilovače pro příjem pozemního digitálního vysílání, výměna kabelů v rozvodech, výměna starých tv zásuvek v panelovém domě s 23 byty – cena cca od 35000Kč.

Provádíme také měření signálu tv, r, sat jako samostatný úkon – jedno měření 360Kč + hodinová sazba technika a cestovné. V tomto případě započítáváme i čas cesty.

Instalace CCTV, 4 venkovní kamery, záznamové zařízení s HDD, připojení k místní datové síti a k tv rozvodu - cena  od 15000Kč, v závislosti na parametrech použitých kamer a složitosti rozvodu.

Instalace EZS, běžný rodinný dům od 25000Kč, včetně kabeláže a GSM modulu, bezdrátové zařízení + 10000Kč.

Instalace domácího videotelefonu - záleží na typu videotelefonu, levné “no name” sady lze instalovat včetně kabeláže od cca 5000Kč, značkové sety se pohybují od 10000Kč výš.

Ceny jsou bez DPH, pokud se jedná o objekty, určené k bydlení je DPH 15%, jinak 21%.
Na veškeré složitější instalace a opravy se jedeme předem podívat a zpracováváme cenovou nabídku, která je po odsouhlasení zákazníkem pro nás závazná.

Co je to stavební připravenost na novostavbě: zasekané instalační krabice pro tv zásuvky, zasekané PVC krky pro kabely a to hvězdicovým způsobem – od každé krabice samostatně na půdu nebo místo určené k umístění skříně STA, do tohoto místa přivedených 230V. Samozřejmě je možné mít protažené i koaxiální kabely, ale pozor na jejich kvalitu!

Pokud nás kontaktujete v průběhu hrubé stavby, jsme schopni si stavební připravenost sami zajistit a započítat ji do cenové nabídky.

Většinu zakázek jsme schopni začít realizovat do 10 dní.