Kamerové systémy

Provádíme instalace kamerových systémů v obytných i komerčních objektech. Před samotnou instalací je nutná prohlídka daného objektu a vyslechnutí požadavků a představ klienta. Na základě těchto podkladů vytvoříme projekt s optimálním umístěním vhodných typů kamer a záznamového zařízení.

Používáme kvalitní záznamová zařízení, převážně značek AVTECH, XtendLan a AVER, kamery značek Vision, AVTECH a dalších, převážně s čipem SONY. Vše odebíráme od oficiálních dovozců, kde je zajištěn nejen plný servis, ale i technologická podpora.

Nejčastěji realizujeme instalace analogových systémů - vzhledem k výhodnému poměru kvalita/cena, ale stále častěji se začínají prosazovat HD-SDI a IP systémy, zejména kvůli rozlišení obrazu.

U všech systémů je samozřejmostí možnost vzdáleného přístupu - z počítače, tabletu, "chytrého" telefonu. Podmínkou je připojení záznamového zařízení k internetu a zřízení pevné IP adresy. Můžete tedy i z dovolené zkontrolovat Váš dům nebo obchod, případně si prohlédnout záznam událostí.

V případě požadavku klienta lze namodulovat obraz z kamer do televizního rozvodu a to v analogovém i digitálním (DVB-T) provedení.